Martyriowe

wydarzenia

82. OPA na Jasną Górę

Duszpasterstwo Akademickie Martyria zaprasza do udziału w 82. Ogólnopolskiej Pielgrzymce Akademickiej na Jasną Górę. W tym roku hasłem przewodnim spotkania są słowa „KOCHAM, WIĘC JESTEM”. Co oznaczają? W odpowiedzi pomogą nam zaproszeni goście: abp Grzegorz Ryś, Brygida Grysiak, Andrzej Lewek i ks prof. Antoni Dębiński.

Nieważne, czy byłeś już na Jasnej Górze sto razy, czy jeszcze Cię tam nie widziano… czy jesteś w duszpasterstwie akademickim czynnym działaczem, czy prawie tam nie przychodzisz… Jeśli należysz do „świata akademickiego”, bo jesteś studentem, nauczycielem akademickim, pracownikiem uczelni lub absolwentem, albo po prostu chcesz spędzić czas w takim towarzystwie — to to wydarzenie jest dla Ciebie! Jest to okazja do przeżycia pięknego czasu, pełnego modlitwy, radości, konferencji, spotkań w gronie akademickim tuż przy sercu Maryi na Jasnej Górze. To dobre miejsce do naładowania duchowych baterii.

Pielgrzymka odbędzie się w dniach 11–13 maja 2018 r. Zbiórka w piątek 11 maja o 14.00 w kaplicy przy Bazylice Matki Bożej Królowej Męczenników w Fordonie (ul. Bołtucia 5). Wyjazd o godz. 14.30.

Koszt: studenci – 50 zł, absolwenci – 70 zł. W cenę wliczony jest przejazd autokarem w obie strony, nocleg (karimata, śpiwór), koszulka, pakiet pielgrzyma, posiłek w postaci wspólnej kolacji i śniadania (suchy prowiant).

Zapisy poprzez formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf-UIaWlKyMXQgI2tQKCRQ_ubLupoKYBSLmi6uHgWvnDGmFMA/viewform lub bezpośrednio u Ewy Szałkowskiej (691 044 550, [email protected]).