Kawa

Kawa z JP2

Każdy z nas ma swoje małe rytuały… choćby Kawa. Sięgasz po ulubiony kubek, wsypujesz kawę lub włączasz ekspres… wyciągasz „coś do kawy”  i masz chwilę na to, by się zatrzymać, nacieszyć tym czasem, poczuć ten pierwszy łyk… może to kawa poranna, może gdzieś w drodze, w pracy, popołudniowa z najbliższym. Jaka by nie była, jest zaproszeniem, by trochę wyhamować, rozejrzeć się, przystanąć. Kawa to znak, bo w Twoim kubku może być herbata albo co tam lubisz… chodzi raczej o to, by się zatrzymać… im szybciej żyjemy, im więcej spraw, tym bardziej trzeba powiedzieć sobie: stop.

I może warto tą Kawę wypić z kimś?

Po raz kolejny chcemy się trochę wprosić do Twojego życia i wypić z Tobą na Kawę, chcemy zaprosić Cię  spotkanie z wyjątkowymi ludźmi. To szczególny czas – w tym roku obchodzimy rocznicę 100 urodzin św. Jana Pawła II. Dlatego na Kawie nie może Jego zabraknąć.

100 dni, 100 Kaw, 100 spotkań ze słowem Jana Pawła II i z Kimś, kto te słowa odczytuje w perspektywie swojego życia. Dasz się zaprosić?

Zaczynamy 8 lutego

Zrób sobie Kawę

Daj sobie chwilę

Posłuchaj

I pięknie żyj!

To będzie dobry czas!

 

Do usłyszenia!

Szczególnym darem na tej Kawie jest obecność św. Jana Pawła II w Jego relikwiach – są z nami podczas każdej Kawy. 17 maja zostaną uroczyście wprowadzone do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy.

Mamy nadzieję, że dołączysz do nas, bo my już szykujemy się na Kawę

Kubki w dłoń! Życie na nas czeka

 

Zespół Baristów Adwentowej Kawy

Jacek Domachowski – realizacja dźwięku

Weronika Łosoś, Michał Charysz – oprawa muzyczna

Iwona Pozorska, Mateusz Kiliński – upowszechnianie w świecie

Mariola mała Ciesielska – zapraszanie Gości i rozmowy przy Kawie

Kawę możecie znaleźć tutaj:

podcast.martyria.pl