Martyriowe

wydarzenia

Pamiętaj kim jesteś – rekolekcje

Tradycyjnie, na rozpoczęcie nowego roku akademickiego, pragniemy zaprosić studentów, absolwentów, nauczycieli akademickich oraz wszystkich, którzy mają odwagę myśleć, do przeżycia rekolekcji pt. „Pamiętaj, kim jesteś”, które w dniach 16-19 października poprowadzi ks. Teodor Sawielewicz, twórca „Teobańkologii” (https://teobankologia.pl/)

Tegoroczne rekolekcje Martyria pragnie zorganizować z intencją rozbudzenia lub ożywienia duszpasterstw akademickich w centrum Bydgoszczy, dlatego poszczególne wieczory modlitwy i nauk rekolekcyjnych odbywać się będą w kościołach, które w niedalekiej jeszcze przeszłości były ożywiane środowiskami akademickimi. Zapraszamy do wspólnej modlitwy! Szczegóły na plakacie.

Teobańkologia to głoszenie Słowa Bożego w Internecie. Ewangelizacja w Internecie to nasza misja – szybkie łącze w relacji Boga z ludźmi. Trafiamy do zagubionych w chaosie świata, którzy przestali się modlić czy samotnych, którzy zapomnieli o swojej tożsamości. Pan Bóg przekracza barierę czasu i miejsca, naprawia rzeczywistość, czyni cuda i niesie prawdziwe owoce – spokój, miłość i przebaczenie.