Martyriowe

wydarzenia

Spotkanie z ojcem Pio

23 września już od wielu lat jest dla Martyriowiczów szczególnym dniem. Tego właśnie dnia w Kościele wspominamy św. o. Pio, który przed laty został jednym z Patronów D.A. Martyria.

I w tym roku nie mogło być inaczej. W nowennie do o. Pio, przygotowującej nas na to wielkie święto, prosiliśmy o potrzebne łaski dla każdego, kto w tym nowym roku akademickim dotrze do naszego duszpasterstwa, a także dla całej wspólnoty, która podejmie radości i trudy tworzenia Martyrii.

A w deszczowy, chłodny, jesienny wieczór sobotni zebraliśmy się w naszej sali, by tam w obecności Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie trwać, rozmawiać, dziękować, prosić i zawierzać siebie przez dłonie św. o. Pio, który miał dar objawiania, uzdrawiania, działania cudów, widzenia dusz czyśćcowych, rozeznawania, bycia w bliskim kontakcie z Aniołem Stróżem, bilokacji i łaski odzyskiwania miłosierdzia Bożego.

Zachęcamy do zapoznania się z Jego drogą do świętości, podejmowaną z uśmiechem na ustach, dobrym słowem i trudem każdego dnia.